אוולין לוי

"בין המילים" - הוצאה לאור

בתום תקופת הכתיבה, רגע היציאה אל האור הוא רגע משמעותי, משמח ומרגש, גם אם רובו אינו מוכר וידוע. כמו לפני טיול לארץ שאיננו מכירים עדיין, אפשר להסתכל במפה, להכיר את השטח, לפעול נכון, וליהנות מן המסע ומתוצאותיו.

לאחר כשלושים שנות עבודה בתחום הספרים, בתפקידי כתיבה, עריכה, תרגום והוצאה לאור, וכמנהלת ההוצאה לאור של סטימצקי לשעבר במשך שמונה שנים, אני מכירה מבפנים כל אפשרות והזדמנות, סיכוי וסיכון של המרחב העצום הנקרא הוצאה לאור.

אשמח לפרוש לפניכם את מפת ענף הספרים הישראלי, להציג את כל האפשרויות והדרכים הקיימות בתהליך הוצאה לאור של ספר, בכל סוגה – סיפורת, שירה, ילדים, עיון, כדי שתוכלו לבחור את הדרך הנכונה והמדוייקת עבורכם, וכמובן – לעזור לכם להוציא את ספרכם לאור עמי ודרכי, בהוצאת הספרים שלי "בין המילים".

סופרי הוצאת בין-המילים מספרים:

אריק אביטבול - מעל ומעבר לעצמי

המלצה על הוצאה לאור עם אוולין לוי מאת אריק אביטבול
תמונת כריכת הספר "מעל ומעבר לעצמי" - מאת אריק אביטבול

תומר פישלר - הפריבילג

המלצה של תומר פישלר - אוולין פשוט קסם של ממש. נדיר לפגוש שירותיות ומקצועיות ברמה שכזו. הספר שלי יצא נפלא. כל הערותיה היו במקום. ניצוח מושלם על תזמורת הפקה מרובת גורמים: עירכה, הגהה, עיצוב כריכה, עימוד ודפוס.
כריכת הספר הפריווילג תומר פישלר

אפרת לזרוב - ולא רצינו לעזוב

המלצה של אפרת לזרוב - את הפקת ספרי ולא רצינו לעזוב בעריכת יקיר בן משה ליוותה אוולין באופן מסור מכבד בסבלנות ובמקצעויות רבה. אוולין לא היתה מוכנה להתפשר על עימוד ופסיק שלא במקום, לא על טעויות ניקוד. בכזרתה הייתי שותפה לכל עניין ודבר וכך גם למדתי ממנה המון. תודה רבה לך יקירה על שנתת מעצמך באהבה וברצינות כדי שהספר יצא מושלם. באהבה, אפשרת לזרוב
כריכת הספר אפרת לזרוב - ולא רצינו לעזוב

איתן פישלר - טור או יאס

המלצה של איתן פישלר - איזה מזל שנתקלתי באוולין. לא יכולתי לקוות ללווי מקצועי וסבלני יותר. אוולין זמינה תמיד ועצותיה שוות זהב.
כותרת הספר איתן פישלר - טור או יאס

אביה רבין - פקעות אהבה

המלצה מאת אביה רבין - אוולין יקרה! בתום תהליך ארוך, מדוייק ומדייק, מקצעוי מאוד וגם אישי ואנושי מאוד של הפקה בניצוח שלך - אני מחזיקה בידי את ספר שירי הראשון - פקעות אהבה - בהתרגשות ובשמחה רבה. זכיריתי להוציאו בהוצאתך בין המילים ובכך גם להרוויח את הידע שלך, את התבונה שלך ואת מאור הפנים ונועם ההליכות שלך. אני מודה לך מקרב לב על הדרך שעשית איתי, על היד התומכת ומכוונת ועל האמונה שלך בשירי. תבורכי בהפקות רבות ומוצלחות נוספות כראוי וכמגיע לך. בידידות ובהערכה, אביה רבין.
כריכת הספר אביה רבין - פקעות אהבה

דורית שמע קינן - הילדה שמעבר לים

רומאן

"לאחת והיחידה אוולין לוי, שבלעדיה לא היה קורה כלום. השבוע יצא ספר הביכורים שלי 'הילדה שמעבר לים' מהידיים החמות שלה. כמה רוך, סבלנות ואהבה, מעבר לשעות העבודה המקובלות, עד שמסרה אותו לידי. תודה רבה 💜💜💜"

12.3.23

כריכת הספר דורית שמע קינן - הילדה שמעבר לים

רחל סירקיס - בכי בריח יסמין

ספר שירה

"אוולין ליוותה אותי במסע להוצאת ספרי הראשון במסירות אין קץ ובמקצועיות בלתי מתפשרת. בנעימות ורוגע דאגה להוציא את התוצאה הטובה ביותר שיכולתי לבקש!
מומלצת מאוד מאוד!"

20.2.23

כריכת הספר רחל סירקיס - בכי בריח יסמין

ליעד הראל – אתגר בוקר טוב

ספר עיון

"אוולין יקרה! מדהים איך הצלחת לקחת ערימת מילים שיצאו לי מהראש בבלגן, ולהפוך אותם לספר שמעביר בדיוק את כל מה שרציתי להגיד."

20.1.23

כריכת הספר ליעד הראל – אתגר בוקר טוב

עירית בן עזר – בין ענפי הגומא

ספר עיון ושירה

"אוולין יקרה, היה זה עונג גדול לעבוד איתך! מאור הפנים, הסבלנות, המומחיות והמקצועיות שלך לעילא ועילא, אנשי המקצוע המעולים איתם את עובדת, האופן בו אחזת בידי והורית לי את הדרך במבוך הקסום של הוצאת המילים שלי מן המגירה אל האור, כבר מן הרגע הראשון ועד קצה הכריכה המודפסת. על כל אלה ועוד, אני מודה לך מקרב לבי."

15.12.22

כריכת הספר עירית בן עזר – בין ענפי הגומא

צביקה זילברמינץ - קארמה

רומאן

"סיימתי עם אוולין הוצאה לאור של ספר שכתבתי. תהליך של עבודה עם בעלי המקצוע המעולים של אוולין (הגהה, עימוד, עיצוב, דפוס), אבל בעיקר נושא איתי את העבודה של אוולין עם הלב לאורך כל הדרך, תשומת לב, סבלנות ויחס כאילו היא מוציאה ספר משל עצמה. והתוצאה מושלמת, בדיוק כפי שחלמתי שתהיה. תודה גדולה אוולין."

01.6.22

כריכת הספר צביקה זילברמינץ - קארמה

עדינה שטויאר - סיפורים מהמזוודה

סיפורים קצרים

"כאשר החלטתי שאני רוצה לכתוב ספר, ידעתי רק במעורפל במה זה כרוך. צריך למצוא עורך/עורכת ומקום, בו יוציאו את הספר לאור. סוג של שותפות, ועל זה אומרים, שלפעמים הדבר מורכב יותר מחיי נישואין ולכן כאשר נופלת ההחלטה לעבוד יחד, כדאי לבדוק את כל הפינות, המרכיבות את היחד. כבר בשיחה קצרה עם אוולין ידעתי שהגעתי למקום הנכון ולבי יצא אליה. לא נזקקתי לשום אישורים מבחוץ. אוולין הייתה ישירה, ישרה ומדויקת. היא ואנשי צוותה טיפלו בעיצוב הכריכה ובאיורים, כאשר אני עדיין ממשיכה לכתוב את הסיפורים. למעשה קובץ הסיפורים הסופי הגיע לאוולין כאשר הייתה כבר בעומק תהליך הפקת הספר, כאשר תוך כדי העבודה אנחנו נחשפות האחת כלפי השנייה. ואז ראיתי שמלבד המקצועיות המדהימה, עומדת בפניי אישה עם לב ענק. החוויה הראשונה של הוצאת הספר שלי, כאשר זכיתי בעורכת נפלאה, הדס אחיטוב, שהמליצה לי על אוולין לוי גרמה לי לרצות להמשיך לכתוב, ואם יעלה בידי להוציא ספר נוסף, זה יהיה רק בהוצאה לאור "בין המילים"."

17.9.22

כריכת הספר עדינה שטויאר - סיפורים מהמזוודה

נורית ליבני-כהנא - דלתות נודדות

רומאן

"היה לי העונג, לעבוד עם אוולין על הפקת הספר דלתות נודדות. ירידה לפרטים הכי קטנים, הענות לכל בקשה, תשובות מהירות כברק, ותחושה שמישהו מוביל אותך בדרך בטוחה אל המטרה. כל אלו גרמו לי לשקט ובטחון יקרי ערך. תודה על העצות הטובות, השותפות, על נועם ההליכות והסבלנות. זו הייתה חוויה מלמדת ומהנה מאד, אתם הכותבים – כדאי לכם!"

15.5.22

כריכת הספר נורית ליבני-כהנא - דלתות נודדות

עומר בולנזר כהן – מופת

רומאן

"אל אוולין הגעתי מאוד במקרה אחרי אכזבה גדולה משוק הוצאות הספרים. מהר מאוד הבנתי שיש פה פרטנרית לתהליך הוצאה לאור באופן מקצועי, מוקפד, יעיל ולצד זאת גם רגיש ונעים. אני ממליץ מכל הלב לצאת עם אוולין יחד לדרך הזאת."

7.11.21

כריכת הספר עומר בולנזר כהן – מופת

גפן פאר, בת 14 – הכוכב הכסוף

רומאן
"בתי הבכורה הצטרפה לסדנת כתיבה יוצרת בהנחייתה של אוולין והייתה מאושרת. למתנת יום הולדתה ה 14 החלטנו להפיק עבורה סט קטן של ספר הביכורים שכתבה בשנה החולפת. התקשרתי לאוולין בכדי לקבל המלצות על הוצאות לאור, ולהפתעתי התברר שיש לה הוצאת ספרים. הזמן היה קצר מאוד והמלאכה מרובה כי יום ההולדת התקרב ובא. 
אוולין שהבינה כי לוח הזמנים קצר ביותר (פחות משבוע) הצליחה לגייס את כל צוות ההפקה לעבוד במהלך סוף השבוע והספר היה מוכן לדפוס ביום ראשון בבוקר (ובסופו הוא גם היה מודפס!!), ללא התפשרות כלשהי על אף אחד משלבי ההפקה, כולל בחירת פונטים, עימוד, עיצוב ועיצוב הכריכה.
אוולין עשתה הכל בכדי שהחלום שלי יהפוך למציאות, והרגשתי שהפקת הספר חשובה לה לא פחות ממה שהיא חשובה לנו. אני מרגישה שזכיתי לקבל את הלווי המקצועי הטוב ביותר והאכפתי ביותר בכל שלבי הכנת הספר. התוצר היה ברמה הגבוהה ביותר וזכה לקריאות התפעלות גורפות. 
אני ממליצה בחום רב."
15.3.21

כריכת הספר גפן פאר, בת 14 – הכוכב הכסוף

נירה שי – בין ערות לחלום

ספר שירה
"אוולין יקרה
קופסת הספרים הגיעה.
תמה המלאכה ונשלמה.
המון תודות על הביצוע המושלם של המשימה. היית מקצועית, תומכת והשרית רוגע ובטחון. כל הזמן הרגשתי שיש לי על מי לסמוך. ואכן התוצאה מדברת בעד עצמה!
תודה מקרב לב, נירה"

כריכת הספר נירה שי – בין ערות לחלום

ד"ר רות שגב – מסרים מאור הלבנה

ספר עיון
"איזו התרגשות, התינוקת שלי בחדר לידה, הספר שחלמתי וראיתי אותו בדמיון, הספר המוקדש לכל הנשים והגברים המוקסמים מאור הלבנה, עכשיו מתגשם באהבה על פני אמא אדמה. אוולין לוי הקסומה, לא הייתי מגיעה לרגע הזה בלעדיך"
8.2.21

כריכת הספר דר רות שגב – מסרים מאור הלבנה

יעל טריידל – מיה שעל הגג

רומאן
"אוולין יקרה, תודה ענקית על ליווי מקצועי, אוהב, סבלני, צמוד ונוכח להפקה של ספרי "מיה שעל הגג". אני ממליצה מכל הלב לכל מי שרוצים להפיק את ספרם באופן עצמאי."
4.11.21

כריכת הספר יעל טריידל – מיה שעל הגג

דבי שפריר קרת – שכבות שקופות

רומאן
"אוולין היקרה,
אין שנייה לך!
זכיתי להיות הסיפתח שלך בהוצאה לאור שבנית "בין המילים" ואני שמחה על כך שהאינטואיציות שלי עבדו נכון בשיחת הטלפון הראשונה בה שמעתי את קולך והבנתי את דרגת המקצועיות שלך."
25.5.21

כריכת הספר דבי שפריר קרת – שכבות שקופות

לבנה אלמקאייס – נקייה מאשמה

ספר עיון
"אוולין היקרה! יצאנו למסע משותף לפני חודשיים בערך, את המבינה ואני זו הפעם ראשונה שכותבת ומוציאה ספר. בשיח הראשון שקיימנו הבנתי שמולי נמצאת אישה שניתן לסמוך עליה, ואכן כך הספר יצא "חתיך". הייתי מעט "נודניקית", טוב אני אוהבת שלמות ונוכחתי לדעת שקורצנו מאותו חומר. את מושלמת. הייתה לי חוויה לעבוד מולך, מלאת סבלנות וסובלנות, מאוד פדנטית. מודה לך על מסע משותף, מאתגר, מלמד, מאמינה שזו תחילתו של מסע, ועוד נמשיך לעשות פרויקטים משותפים יחדיו."
17.3.21

כריכת הספר לבנה אלמקאייס – נקייה מאשמה

גל תמרי – המסע לילד

רומאן מבוסס על סיפור אמיתי.
"תודה!
הספר כבר פה וזה הזמן לומר תודה לכמה אנשים שבלעדיהם זה לא היה קורה.
לאוולין לוי, העורכת והמפיקה של הספר, שניצחה על כל התהליך במקצועיות ואכפתיות, בהבנה והכוונה, שהתחברה ונכנסה עמוק לתוך הסיפור והתרגשה איתנו בכל נקודת ציון והפכה למשפחה."
5.12.21
"אוולין היקרה, מהשיחה הראשונה היה חיבור מעולה, הקשבה והכוונה. הפיקה את הספר הראשון שלי במקצועיות ואכפתיות כאילו היה ספרה שלה, הפכה למשפחה ובטוח שנעבוד שוב יחדיו. ממליץ בחום 💚 נשיקות מארי"
12.12.21

כריכת הספר גל תמרי – המסע לילד

צ'רנה שולמנוביץ' – נקודות אור בחיים

ספר שירה

הגעתי ל אוולין לוי בתקופה מאוד לא פשוטה,חיפשתי איך לצאת ממקום רגשי קשה שחוויתי , ואוולין הגיעה כמו נקודת אור שהאירה לי על דרך אחרת, בעקבות סרטון שהיא פורסמה. בכלל לא חשבתי להיות בקבוצת כתיבה אבל אחרי שיחה איתה הבנתי שאני חייבת לנסות. נכנסתי לעולם קסום של מילים, ידע, אנשים טובים עם לב חם וכותבים נהדרים, הגעתי בכל שבוע מבלי לוותר, אפשר להגיד שממש התמכרתי.
ולא האמנתי כמה טוב ייצא מתוך כתיבה בהנחייתה.
קיבלתי תיק מלא בכלים, מקום טוב לנוח בו ולמלא שקים של ביטחון. לאט לאט נבט בי הרצון והחלום להוציא ספר ומהשנייה שהחלטתי אוולין ליוותה אותי, בכל שאלה, בכל בעיה, בכל בקשה קטנה תמיד הייתה זמינה. במקצועיות ידעה לתת לי עצות נכונות שיתנו ייחודיות לספר, בעדינות ידעה לנווט אותי למקום שבו אני מגשימה חלום ומחזיקה בידי את ספר חלומותיי, בדיוק כמו שרציתי.
אז לאוולין היקרה, תודה על מסע שיש בו גם סוף וגם התחלה,
תודה שהיית דולה נהדרת בלידה של הספר שהוא הכי "אני" וכשספר הוא כזה אז יש בו כנות אמיתית ובועטת.
לחיי עוד מסעות רבים שנלך יד ביד🥰❤
7.1.22
כריכת הספר צרנה שולמנוביץ – נקודות אור בחיים

תחיה דרור - מטפלת בשיטת nlp ומורה לספרות - 24.12.21

ספר שירה

אוולין יקרה. רגע לפני… תודה על הליווי, על לימוד השלבים שבדרך. תמיד בסבלנות ובאורך רוח. ותמיד עם מילה חמה. מחכה בהתרגשות להחזיק את הספר ביד.

כריכת הספר לגעגוע יש חיים משלו מאת תחיה דרור